Nehéz napok! 2013, Szeptember elsején elkezdődött a - TopicsExpress

Nehéz napok! 2013, Szeptember elsején elkezdődött a bajnokság csapatunk számára. Az első három fordulóban sorrendben a tavalyi bajnokság második, harmadik majd negyedik helyezettjével találkoztunk. Nehéz sorsolás de jó értékmérő. Metis NFC - Újpesti Haladás FC 9:0 (3:0) A bajnokság legerősebb csapata ellen kezdtünk. Látszott a két csapat közti különbség, Mind technikai mind sebességbeli mind taktikai szinten. Ellenfelünk sajnos hamar vezetést tudott szerezni, és mit mindig ez most sem jött jól. Sőt. A félidő végére már három gólos hátrányban voltunk és teljesen szétestünk. Rossz volt átélni zt amit el szerettünk volna kerülni az idei bajnokságban, hogy alárendelt szerepebe kerüljünk bármelyik csapat ellen is. A tanulságokat levontuk a meccset lezártuk és tovább léptünk. Újpesti Haladás FC - Astra Sajnos nem tudtunk a mérkőzésre úgy készülni ahogy szerettünk volna, hisz a sport orvosik nem készültek el időben, így a meccs kezdetekor 10 emberrel tudtunk csak kiállni. Nem kezdtünk rosszul. Viszont emberhátrányunk miatt védekezésre kényszerültünk. Mivel kapusunk sem tudott eljönni a mérkőzésre így egy mezőnyjátékos állt a kapuba. Ezek után nem is meglepő, hogy két lövési kísérlet után 2-0-ra viszonylag hamar vezetést szerzett ellenfelünk. Ha ez nem lett volna elég nagy baj akkor az a 30. perc környékén megtörtént. Középső védőm megsérült így nem tudta folytatni a játékot, 9 emberre fogyatkoztunk. Ami ez után történ ahhoz nagyon gratulálok a csapatnak. A hátralévő időben kettős emberhátrányban mezőny játékossal kapuban már csak két gól lőttünk és néha még ellőre is merészkedtünk! A vége négy null lett a tavalyi bronzérmessel szemben de a körülményeket nézve ez nagyszerű eredmény. Az Astra csapata nem tudott a mezőnyfölényből óriási helyzeteket kialakítani, és amellett, hogy fiatal játékosaik csapatomat bírálták végig nem jutottak sokkal többre. Kihoztuk a meccsből amit tudtunk!
Posted on: Tue, 17 Sep 2013 09:00:21 +0000