Není možnýýýýý .... Oddíl 3 vyhrál?? :D :D Jupííííí - TopicsExpress

Není možnýýýýý .... Oddíl 3 vyhrál?? :D :D Jupííííí ;-) 21.09.2013 Ahooooooj rodičové, Už od samého rána svítilo sluníčko, a tak jsme spěchali na rozcvičku, abychom tam byli první, Dnes získal sladkou odměnu oddíl č3, který byl na rozcvičce první. Cvičení vedla Markéta a pořádně jsme se zadýchali. K tomu nám hrála hudba a přišlo hodně dětí, protože si všichni oblíbili společné ranní cvičení. Po snídani část dětí odjela na celodenní výlet na Olymp, po příjezdu nám vyprávěli své zážitky a všechny děti poslouchaly a litovaly, že nejeli. Dnes také oslavila narozeniny naše kamarádka Denisa Soukalová z 15 oddílu. Celý den se hráli sportovní turnaje v kopané, přehazované, basketbalu, pink ponku a stavěli jsme stavby z písku. Večer jsme fandili našim kamarádům v soutěži „LOP hledá talent“. V mladší kategorii získala 1. místo Adéla Štěpánková, 2. místo Markéta Halířová, 3. místo, Viktor Chocholatý, ve starší kategorii 1. místo Kateřina Povolná, Barbora Hejduková, 2. místo Jakub Prunar, 3. místo Maruška Urbichová, Baruška Chvátalová. Zítra jede hodně dětí na lodní výlet Toroneos, kde nás čeká koupání, a budeme skákat z lodi do moře, Všechny děti jsou v pořádku Prosím rodiče, pokud posílají vzkazy dětem, aby napsali jméno a č. oddílu, děkuji.
Posted on: Sun, 22 Sep 2013 11:35:04 +0000