Női NB II. Nyugati csoport 4. forduló PEAC - HVSE-SzoESE 3:2 - TopicsExpress

Női NB II. Nyugati csoport 4. forduló PEAC - HVSE-SzoESE 3:2 (-23;19;18;-22;-11) PEAC: Seres Sz. 4, Májusi D. 13, Dr. Pesti E. 6, Dr. Szilágyi Cs. 10, Győrbíró K. 7, Kulcsár P. 2, Csere: Serák G., Székely B. (liberok), Kókai P., Bálint K. Császár A. 4, Stock L. 11. Edző: Szabó Szabó Tamás Szabó Tamás: gratulálok a csapatomnak, nagyon megküzdöttünk a győzelemért. Ha ez a mérkőzés Szombathelyen lett volna akkor valószínűleg nekünk jutott volna az 1 pont. Külön dicséretet érdemelnek a harmadik szettben pályára kerülő cserék. Lassan elérjük azt a játék tempót ami még eredményesebbé teheti a játékunkat. A védekezésünk jó volt, támadásaink helyenként vérszegények, de ami ezeknél is fontosabb a támadásból védekezésbe, illetve a védekezésből támadásba váltásunk még lassú.
Posted on: Sun, 20 Oct 2013 20:45:01 +0000