SSPN Malczkowo - Myśliwiec Tuchomie 7-0(1-0) Piłkarską - TopicsExpress

SSPN Malczkowo - Myśliwiec Tuchomie 7-0(1-0) Piłkarską MASAKRĄ zakończyło się starcie seniorów SSPN-u z drużyną Myśliwca Tuchomie.Nasza drużyna wręcz rozniosła drużynę gości... Początek spotkania w wykonaniu obu drużyn był bardzo niemrawy,żadna z drużyn nie kwapiła się aby zdobyć gola. Przez pierwsze 30 minut mecz na boisku praktycznie wiało nudą. Dopiero w 34 minucie po składnej akcji SSPN-u Mateusz Kąkol zdobył bramkę na 1-0 asystę przy tym trafieniu zanotował Mateusz Stenka. Po pierwszej połowie wynik 1-0 dla gospodarzy. Od początku drugiej połowy obie drużyny zaczęły grać z wyjątkowym zaangażowaniem co w 54 minucie meczu przyniosło oczekiwany efekt zawodnikom gospodarzy.Po rzucie wolnym wykonanym przez Maćka Kowalskiego piłka odbiła się od rąk bramkarza gości i wpadła wprost pod nogi Dawida Szkucia a Ten wiedział co z nią zrobić umieszczając piłkę w siatce. W 65 minucie było już 3-0 dla naszej drużyny.Mateusz Kąkol obsłużył swym podaniem Arka Serka a Ten bez problemów posłał piłkę do bramki . Kilka minut później na boisku zrobiło się bardzo gorąco... Główny arbiter musiał ukarać dwóch zawodników drużyny gości czerwonymi kartkami za niesportowe zachowanie względem naszych zawodników. Był to chyba przełomowy moment całego spotkania,od momentu tego incydentu na boisku istniała już tylko jedna drużyna-SSPN. W 78 minucie meczu Robert Szczepański zagrał piłkę w tak zwaną uliczkę a tam dopadł do niej Mateusz Kąkol(Drugie trafienie w tym sezonie) i strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi.Nim kibice zdążyli usiąść na krzesełkach po wcześniejszej akcji było już 5-0 po bramce Mateusza Stenki(Piąte trefienie w sezonie) asystował jemu Arek Serek. Po rozpoczęciu gry ze środka boiska przez gości szybki przechwyt naszej drużyny i bramkę na 6-0 zdobywa Arek Serek(drugie trefienie w sezonie). I w końcu w 89 minucie meczu wynik ustalił Michał Bednarek po otrzymaniu podania od Arka Gorzelańskiego. Po tym meczu możemy w końcu odetchnąć bo SSPN zdobył upragnione 3 punkty i odbił się od dna w tabeli.Można gdybać co by było gdyby w pierwszych meczach sezonu nasi zawodnicy grali z takim zaangażowaniem jak dziś...Pewnie walczyli by o czołowe lokaty a tak niestety walczą o utrzymanie. Pozdrawiam SSPN
Posted on: Sat, 21 Sep 2013 21:36:25 +0000