Trochę reprezentacyjnych wiadomości: - Reprezentacja Polski U-20 - TopicsExpress

Trochę reprezentacyjnych wiadomości: - Reprezentacja Polski U-20 przegrała 0:2 z rówieśnikami z Niemiec w meczu Turnieju Czterech Narodów. Do 85. minuty na boisku przebywał pomocnik Lecha Poznań Szymon Drewniak. - Polska U21 przegrała w Malmoe ze Szwecją 1:3 (1:2) w meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy, których finały odbędą się w 2015 roku. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Kacper Przybyłko. Od pierwszej do ostatniej minuty na boisku przebywali Marcin Kamiński i Karol Linetty. - Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Panamy z Jamajką w eliminacjach do mistrzostw świata w strefie CONCACAF. 90 minut w reprezentacji gospodarzy rozegrał Luis Henriquez. - Kasper Hämäläinen wystąpił w meczu Finlandia - Hiszpania w eliminacjach mundialu, gdzie wszedł w 69 minucie. Finowie w Helsinkach przegrali 0:2. - Gergo Lovrencsics rozegrał swój drugi mecz w reprezentacji Węgier. Pojawił się na boisku w 68 minucie. Madziarzy przegrali w Bukareszcie z Rumunią 0:3. [Justyna]
Posted on: Sat, 07 Sep 2013 10:40:02 +0000