U 1 kolu I ŽNL VS na domaćem terenu igrači Croatie su pobjedili - TopicsExpress

U 1 kolu I ŽNL VS na domaćem terenu igrači Croatie su pobjedili ekipu Dilja sa rezultatom 2-1, iako rezultat to ne pokazuje momčad Croatie je cjelim susretom dominirala te su prvom poluvremenu imali 3-4izgledne šanse za zgpditak ali kako to biva gosti su iz prve prave prilike u prvom poluvremenu poveli 0-1. Drugo poluvrijeme je bilo nastavak prvoga s tim da su domaćini izjednačili odma na početku te nastavljali napadati uz nekoliko izglednih prilika te sredinom poluvremena posligli i drugi pogodak za zasluženu pobjedu 2-1. Više od utakmice, Croatia je od ove sezone edobila i nekoliko pojačanja(vezni red, obrana), ali najbitnije od svega da su dva domaća juniore počela igrati za seniore Marko Vujeva i Gjoni Barlecaj te pokazali da se na njih neće računati kao na zamjene nego na udarnu postavu. Bravo svima dečkima i samo naprijed....
Posted on: Mon, 19 Aug 2013 06:45:16 +0000