V dlouho očekávaném derby podlehl Cizkrajov Peči, která - TopicsExpress

V dlouho očekávaném derby podlehl Cizkrajov Peči, která posílena o některé bývalé i současné hráče Dačic, vyhrála po urputném boji 3:2. Nutno podotknout, že Peč si v derby připisuje výhru po velmi dlouhé době, když se jí až do soboty proti Cizkrajovu vůbec nedařilo. Jako příklad bych mohl uvést výsledek z minulé sezony: Peč x Cizkrajov 0:10 Za Cizkrajov se trefil Bureš a kapitán Kubát, kdy na oba dva góly přihrával po skvěle zahrané standardní situaci Vlček. Cizkrajov se tedy velmi rychle ujal vedení, bohužel pro naše borce po velmi špatně zahrané malé domů snižoval na 1:2 z pohledu domácích velký Messi Pavlík, který je zde na hostování právě z Cizkrajova. Pavlíkovi se ještě do poločasu podařilo vyrovnat, po krásné přihrávce od Nováka zpracoval balon a druhým dotykem loboval vyběhnutého golmana Přívětivého. Cizkrajov se mohl dostat znovu do vedení, ale Brůžek své 2 samostatné úniky nedokázal proměnit, díky četným hrbolům na pečovském hřišti, které ztěžovaly kombinaci hostů po celý průběh utkání. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:2. Do druhé půle vstoupil Cizkrajov velmi aktivně, snažil se o vstřelení branky, mačkal svého protivníka, ten ale díky skvělé defensívě a výborně chytajícímu golmanovi odolal a hrozil z rychlým protiútoků. Po jednom z nich dokonale otočil skóre Kašpárek, který dorážel odražený balón do prázdné branky. Cizkrajovu se podařilo vyrovnat díky krásné střele Březiny, která se od břevna odrazila za brankovou čáru, bohužel pro hosty rozhodčí neviděl situaci dokonale a branku neuznal. Tento moment nám připomněl situaci z MS 2006, zápas Anglie proti Německu a neuznaná branka Frankieho Lamparda. Cizkrajov nedokázal do konce zápasu vstřelil už žádnou branku a tak odjížděl po slibném výkonu domů s prázdnou. Sestava našich borců: Přívětivý - Svoboda (Hanzlík), Dohnal, Vlček, Beneš - Volráb - Kubát, Blecha (Macek), Bureš (Choleva) - Brůžek, Březina
Posted on: Sun, 03 Nov 2013 22:08:28 +0000