37. minuta byla dalším klíčovým okamžikem utkání. Do - TopicsExpress

37. minuta byla dalším klíčovým okamžikem utkání. Do hlavní role se opět a zase pasoval Jonjo Shelvey, který by hlavní hybnou silou zápasu. Tentokrát při rozehrávce poslal míč úplně jinam než chtěl - na kopačky Victora Mosese, jenž po dvacetimetrovém tahu na branku poslal Liverpool do vedení 2:1 střelou k pravé tyči Vormovy branky. Jak to po dvou minutách vypadalo na skvělou pomstu Liverpoolu, tak z toho nakonec byla v podání Angličana úplná blamáž. Krátce poté mohla Swansea srovnat. Michu se vřítil mezi obránce Reds, vypálil pumelici na Mignoleta, jenž jen konečky prstů míč vyrazil před sebe do strany, ale dobíhajícímu Wilfriedovi zabránil ve skórování obětavý Škrtel. Chyběly milimetry a bylo by srovnáno.
Posted on: Mon, 16 Sep 2013 19:45:12 +0000