Relacja z IV Turnieju piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka Już po - TopicsExpress

Relacja z IV Turnieju piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka Już po raz czwarty na stadionie sopockiego Ogniwa odbył się turniej piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka. Do rozgrywek zgłosiły się 23 drużyny(około 170 uczestników), co jest rekordową liczbą w dotychczasowej historii turnieju. Nie zawiodła również pogoda, która tego dnia była wręcz wakacyjna. W kategorii do 13 lat, zwyciężyła drużyna Okrąglak Gdańsk, która w finale pokonała Sparte II, z kolei 3 miejsce przypadło dla Sparty I. Najlepszym bramkarzem został Oskar Kwaśny( Sparta I), a najlepszym zawodnikiem Łukasz Szarecki (Okrąglak Gdańsk). Natomiast w kategorii do 16 lat, pierwsze miejsce zajęła drużyna FC Trawa przed Lwami Północy i FC Ogórami. Najlepszym bramkarzem w tej kategorii wiekowej został wybrany Sławomir Czopowski (FC Trawa), a najlepszym zawodnikiem Adrian Przykłocki (Lwy Północy). Zwycięzcom zostały wręczone nagrody w postaci smyczek, koszulek oraz pucharów. Warto dodać, że nagrody rozdał Maciej Kalkowski, były zawodnik Lechii Gdańsk, obecnie członek sztabu szkoleniowego. Na wszystkich przybyłych gości czekało wiele licznych atrakcji m. in. możliwość zobaczenia wozów strażackich od środka, dmuchany zamek oraz bufet. Z kolei podczas finałowego meczu, w którym Ogniwo Sopot zmierzyło się z Juvenią Kraków, została przygotowana specjalna oprawa z okazji powrotu sopockich rugbistów do ekstraligi. Stowarzyszenie Biało-Zielony Sopot pragnie serdecznie podziękować za okazaną pomoc przy organizacji turnieju: radnemu Wieczysławowi Agustyniakowi , stowarzyszeniu Lwy Północy , MOSIR-owi Sopot , Fundacji Obudź Nadziej , Towarzystwu Sportowemu Sopocki Potok Kamionka, Lechii Gdańsk, klubowi Ogniwo Sopot , Pizzerii Margarita, Pizzerii PEPE, firmie AKTS, Lechii.Net, Państwowej Straży Pożarnej oraz Automobil klub Orski. Zdjęcia: bzsopot.pl/?p=4586
Posted on: Tue, 11 Jun 2013 06:16:57 +0000