Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) - TopicsExpress

Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Molėtų „TiuMeno-Ežerūno“ klubas, kuris išvykoje 82:63 (19:18, 19:15, 19:15, 25:15) palaužė Vilniaus „Vilniaus-MRU“ (0/2) krepšininkus. „TiuMenas-Ežerūnas“ susitikimą pradėjo Thomaso Daviso dvitaškiu (2:0), bet pralaimėjo atkarpą 0:9 ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 2:9. Po Gvidono Markevičiaus paprašytos minutės pertraukėlės reikalai susitvarkė: molėtiškiai išlygino rezultatą (13:13) ir čia pat išsiveržė į priekį – 16:13. Iki ketvirčio pabaigos „Vilnius-MRU“ kiek priartėjo ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė vienas taškas – 18:19. Antrajame ketvirtyje sostinės krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas – 25:21. Nerijaus Varnelio pastangų dėka Molėtų klubas neleido varžovams atitrūkti. Maža to, per likusias 3 minutes „TiuMenas-Ežerūnas“ neleido „Vilniui-MRU“ įmesti nė taškų, o pats pelnė 6 taškus ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 38:33. Po didžiosios pertraukos Molėtų ekipa ant parketo grįžo dar labiau susikaupusi ir agresyviau nusiteikusi. Tai ėmė atsispindėti ir rezultate. Sužaidus 5 minutes „TiuMenas-Ežerūnas“ laimėjo atkarpą 9:0 ir pirmą kartą šiame mače susikrovė dviženklį pranašumą – 57:43. Tiesa, molėtiškiams atsipalaiduoti dar buvo per anksti, kadangi vilniečiai kėlinį baigė 5 taškais be atsako ir sumažino deficitą – 48:57. Visas „Vilniaus-MRU“ viltis išsigelbėti nusprendė sugadinti Osvaldas Mačernis. Puolėjas per pusantros minutės pataikė du tolimus metimus – 63:48. Po minutės pertraukėlės kovingieji vilniečiai atsitiesė, kai sugebėjo atsakyti taip pat dviem tolimais metimais – 54:63. Po G.Markevičiaus pasitarimo iniciatyvos ėmėsi labiausiai patyrę Molėtų klubo žaidėjai: Tomas Gaidamavičius pataikė tritaškį, O.Mačernis – dvitaškį, o Marius Janišius – dvitaškį su pražanga – 71:54. Per likusias 6 minutes Vilniaus ekipa išsigelbėti nesugebėjo ir finalinė rungtynių sirena paskelbė antrąją „TiuMeno-Ežerūno“ pergalę šiame sezone. Nerijus Varnelis 17 taškų (8 atk. kam.)
Posted on: Sun, 06 Oct 2013 16:54:02 +0000