Bozkov B - SK Jívan Bělá 3:2 ( 3:1) Tento zápas se mi bude - TopicsExpress

Bozkov B - SK Jívan Bělá 3:2 ( 3:1) Tento zápas se mi bude hodnotit těžko.Mohlo to být hezké utkání,které tak i ze začátku vypadalo.Domácí se posílili o hráče z A mužstva a začátek se hrál nahoru dolu.Až do 14-té minuty,kdy zaúřadoval velice nepřesný sudí Šubrt a Renému Čokinovi udělil červenou kartu.Divili se nejen naši hráči,ale i domácí včetně diváků. Převahu domácí využili ve 27 minutě a ujali se vedení.V tento moment byli bohužel lepším týmem. Výhodu jednoho hráče v poli využili i v minutě 38-mé a s náma to vypadalo zle.Ve 42 minutě Hančik snížil na 2:1 a vykřesal naději na lepší výsledek.Jenže v minutě 45-té zvýšil z trestného kopu Červený na 3:1 a šlo se do kabin. Druhý poločas začal ještě převahou domácích.Asi tak po 10-ti minutách jsme i deseti začali domácí tlačit do defenzívia vytvořili jsme místy i drtivý tlak.V 58-mé minutě utekl Láďa Kalenda,krásně posadil balón na hlavu Mariana Kukučky a rázem jsme prohrávali jen o gól.Tlačit jsme nepřestali a v 82 minutě dostal červenou kartu i domácí hráč po faulu bez míče a Bělá měla výhodu pokutového kopu.Postavil se k tomu Lukáš Patz a jak to dopadlo...to už víte.Bohužel NEDAL!!!!Mohlo být vyrovnáno a snad i spokojenost.V minutě 93-tí jsme přeci jenom vyrovnali,ale delegovaný pomezní, který byl pod vlivem viděl ofsajd.Viděl ho však jenom on a hlavní gól neuznal,i když šlo o jasný,mrtvý ofsajd. Hráčům chci poděkovat za velikou bojovnost a snahu o lepší výsledek.
Posted on: Mon, 16 Sep 2013 17:44:24 +0000