Carey Price atvaira 44 metienus Montreal Canadiens uzvarā ar 6:2 - TopicsExpress

Carey Price atvaira 44 metienus Montreal Canadiens uzvarā ar 6:2 pār Los Angeles Kings!!! Nospiedošs pārsvars laukumā piederēja LA Kings, pārmētājot pretiniekus visā spēlē ar 46 pret 20, bet lielisks bija Monreālas vārtsargs Carey Price, kuram pirmo reizi šosezon nācās tikt galā ar tik daudz metieniem. Jau pirmajā periodā metienu attiecība bija 14:4 viesu LA Kings labā, bet vienīgos vārtus periodā guva mājinieki, spēlējot vairākumā precīzs bija Jiri Sekac, kuram assistēja P.K. Subban un Tomas Plekanec. Arī otrajā periodā metienu pārsvars bija viesu pusē 14:7, bet vārtus turpināja gūt tikai Canadiens hokejisti, vispirms vēl vienu vairākumu realizēja Andrejs Markovs (piesp. Sergei Gonchar, David Desharnais) un nedaudz vēlāk ar spēcīgu šāvienu no zilās līnijas vārtus guva P.K. Subban (Dale Weise, Manny Malhorta). Trešais periods bija vārtiem bagāts, kopumā tika gūti 5 vārti, divus no tiem guva LA Kings Jake Muzzin (Drew Doughty, Tyler Toffoli) un Drew Doughty (Tyler Toffoli, Mike Richards), vārtus mājinieku labā guva David Desharnais, Sven Andrighetto un Jiri Sekac. Jāatzīmē, ka LA Kings galīgi nevedās spēle vairākumā, piecas reizes esot vairākumā viesi izdarīja 16 metienus tā arī ne reizi nespējot dabūt ripu Carey Price vārtos. Toties Canadiens 3 reizes spēlēja vairākumā, kuru laikā izdarīja tikai 3 metienus, no kuriem 2 bija precīzi. LA Kings vārtus vakarnat sargāja Martin Jones, kurš atvairīja 14 no 20 metieniem. Spēles 3 zvaigznes: Carey Price (MTL) - atvairīti 44 no 46 metieniem, Drew Doughty (LAK) - 1+1, 0, Jiri Sekac (MTL) - 2+0, 0. Pārējo spēļu rezultāti: Flames - Penguins 1:3 Panthers - Red Wings 3:2 (SO) Ducks - Oilers 4:2 Seko līdzi NHL arī mūsu lapās: Twitter: https://twitter/SetantaSportsLV Draugiem: draugiem.lv/setanta.by/
Posted on: Sat, 13 Dec 2014 10:09:19 +0000