Drugi mecz turnieju w Bydgoszczy zakończył się porażką naszej - TopicsExpress

Drugi mecz turnieju w Bydgoszczy zakończył się porażką naszej drużyny z wicemistrzem Białorusi Tsmoki Minsk 55:84 (15-29, 9-21, 15-16, 16-18). Nasza zbyt agresywna gra w obronie w pierwszej połowie meczu, spowodowała za duża liczbę fauli, które zostały zamienione na 19 celnych rzutów osobistych na 22 próby Mińska. To była główna przyczyna przewagi jaką osiągnęły nasze przeciwniczki (26 pkt.). Druga połowa meczu w naszym wykonaniu była zdecydowanie lepsza, lecz przy wysokiej klasie przeciwnika zbyt mała, aby odrobić stratę z pierwszej połowy. Drugą połowę MKS MOS przegrał zaledwie 3 pkt. MKS MOS Konin: Harris 11, Płóciennik 7, Kaja 9, Paździerska 1, Krzyżaniak 3, Szemraj 13, Libertowska 3, Kuras 4, Mańkowska 2, Motyl 2.
Posted on: Sun, 15 Sep 2013 20:35:50 +0000