Edzőmérkőzés (2013.11.21.) (6+1, ,5x2 kapu, 3x30 perc) - TopicsExpress

Edzőmérkőzés (2013.11.21.) (6+1, ,5x2 kapu, 3x30 perc) U11 ASI-Dinamo Star SE - U11 FTC 11:3 1. sor: Rigó L. - Sági D. (Soós G.), Zólyomi A. - Kézca N., Bócz A., Bagyinszki D. - Kovács P. 2. sor: Csobán D. - Eszes N., Sperka B. - Rácz B., Faragó H., Bán M. (Haffner A.) - Csákány Á. (Pintér I.) Nagy arányú győzelmet arattunk az FTC elleni edzőmérkőzésen, sajnos az időjárás nem kedvezett végig eset az eső. Látszott is egy-két játékosomon, hogy nem ugyanazt a formáját hozta mint amit szokott. Végig magabiztosan játszottunk, sok szép támadás vezetünk, volt néhány pimasz megoldás a mérkőzésen amiért külön örülök, hogy egy ilyen iramú mérkőzésen is bevállaljuk ezeket a megoldásokat, az védekezés nem volt topon, az utsolós harmadra sikerült összesedniük magukat, de most meglepően a kapusok paradésan jól védtek! Büszke vagyok a csapatra és gratulálok, a kemény munka eredmény mindig meg van! Készülünk a febuár végi visszavágóra, ott megpróbálunk 100%-os teljesítmény kihozni magunkból! Hajrá Dinamo!
Posted on: Thu, 28 Nov 2013 11:51:43 +0000