Kicsi fiamék tegnapi torna értékelése! Szép foci a - TopicsExpress

Kicsi fiamék tegnapi torna értékelése! Szép foci a melegben, de a gólkülönbség miatt csak bronzérem jutott [2013. augusztus 03. 21:12] Több-kevesebb hibával minden meccsén teljesítette a kitűzött feladatokat ma Vácon a 2003-as kiemelt csapat, amely a Maár - Végh, Bene, Kálmán, Zilahi M., Farkas, Ugróczky (csere: Molnár, Pápai, Bacsa, Szőke) összeállításban szerepelt. A keret a jövő heti svéd tornára való felkészülés részeként tekintett a mai mérkőzésekre, így az edzői páros nem is helyezett semmiféle nyomást a gyerekekre: a lényeg az volt, hogy a nyári szünetet követően meccs legyen a lábunkban - a 15-6-os gólkülönbségünk a 14-4-es gólkülönbséget elérő Dinamo és Vasas mögött ezúttal a harmadik helyre volt elég. Kiemelkedett Ugróczky Andris játéka, szinte minden meccsen egy szinttel a "mezőny felett" focizott. Eredmények: MFS 2003 - Dinamo Star 2-1 Szőke Gergő, Zilahi Márton MFS 2003 - Vasas 2-4 Zilahi Márton (2) MFS 2003 - Kézdivásárhely (román) 3-1 Bacsa Zalán, Kálmán Valentin, Szőke Gergő MFS 2003 - Vác 0-0 MFS 2003 - Senec (szlovák) 8-0 Bacsa Zalán (4), Kálmán Valentin (2), Bene Domonkos, Zilahi Márton
Posted on: Sun, 04 Aug 2013 12:08:32 +0000