Piłkarze Żyrardowianki/OSiR Żyrardów rocznik 2000, których - TopicsExpress

Piłkarze Żyrardowianki/OSiR Żyrardów rocznik 2000, których prowadzi Daniel Jędrzejewski nie mieli szczęścia w swojej pierwszej grze przed sezonem i przegrali w Sulejówku z tamtejszą Victorią 1:8. Jedyną bramkę dla żyrardowskiego zespołu zdobył Bartosz Więch. Mecz zaczął zespół gości, który już w 2 minucie spotkania mógł objąć prowadzenie. Po zagraniu Kociemskiego piłka po strzale Pietrzaka odbija się od słupka. W 3 minucie swoją akcję przeprowadzili gospodarze. Krystosik do Gadomskiego, który wszedł z piłką w pole karne i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Jednakże nie zachował zimnej krwi i strzelił obok. W 5 minucie niecelnym strzałem z wolnego popisał się Kowalski. W 6 minucie z kolei po zagraniu Vibert Sondka trafia prosto w ręce bramkarza. W 8 minucie bliski zdobycia bramki bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego był Pazdan. Po kolejnym dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego celnym strzałem popisał się Pogorzelski. W 13 minucie szybko grę wrzutem z autu wznowił Vibert, który dograł do Sondki. Ten popędził skrzydłem i po krótki rozegraniu ostatecznie akcję kończy niecelnym strzałem Owczarek. W 14 minucie tym razem to Langa dogrywał w pole karne, gdzie akcję celnym strzałem skończył Szymczak. W 18 minucie prostopadłą piłkę otrzymuje Krystosik i w sytuacji sam na sam z Wierzbickim otwiera wynik meczu. Victoria prowadziła 1:0. Tuż po wznowieniu gry błąd w rozegraniu ataku pozycyjnego wykorzystują gospodarze, którzy za sprawą Gadomskiego podwyższają na 2:0. W 30 minucie z kolei Krystosik przelobował Wierzbickiego i było już 3:0. W 33 minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym niecelnym strzałem popisał się Dudziński. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy wynik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pazdana ustalił Gniado. Do przerwy Victoria prowadziła 4:0. Po przerwie obraz meczu zmianie nie uległ nadal to miejscowi przeważali i najpierw w 37 minucie podwyższają na 5:0. Z dystansu strzelał Gniado. Piłkę wprawdzie Zieliński odbił, ale czujn Sadowski dobił piłkę do pustej bramki. W 41 minucie miała miejsce pierwsza akcja podopiecznych Daniela Jędrzejewskiego zakończona celnym strzałem Sondki. W 43 minucie po wolnym Szymczaka celnym strzałem popisuje się Tyll. W 48 minucie z kolei po zagraniu piłki z głębi pola Krystosik w swojej indywidualnej akcji zwiódł obrońcę i dograł do lepiej ustawionego Żelazowskiego, który podwyższa na 6:0. W 53 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne Krystosik znów zdobywa bramkę i robi się 7:0. W 55 minucie ambitnie walczący żyrardowianie wykorzystują błąd obrońcy i bramkę honorową zdobywa Więch. Wynik meczu zostaje ustalony w 65 minucie, po bramce Wysokińskiego. Ostatecznie Victoria Sulejówek pokonała Żyrardowiankę/OSiR Żyrardów 8:1, co pokazuje, że drużyna z Żyrardowa bez treningu i ciężkiej pracy w swojej lidze nie wiele zdziała.
Posted on: Fri, 09 Aug 2013 17:47:26 +0000