Podczas jednego z meczów grupy Ligi Mistrzów Inter Mediolan - TopicsExpress

Podczas jednego z meczów grupy Ligi Mistrzów Inter Mediolan rozgrywał spotkanie na wyjeździe z Rubinem Kazań, ówczesny trener Nerrazurrich, Jose Mourinho nie miał dużego wyboru między napastnikami, ponieważ Etoo oraz D.Milito byli kontuzjowani. Postanowił więc postawić na niespełna 20-letniego Mario Balotelliego. Ten, grając agresywnie obejrzał żółtą kartkę już w 20 minucie spotkania. Jose Mourinho poświęcił na rozmowę z nim cały kwadrans. Mario, nie mogę Cię zmienić, nie mogę dokonać zmiany. Nie mam żadnego napastnika na ławce. Nie dotykaj nikogo. Graj tylko z piłką przy nodze. Kiedy ją stracisz, nie reaguj. Jeżeli ktoś Cię sprowokuje, nie reaguj. Jeśli sędzia popełni błąd, nie reaguj. Mario, proszę! Rozpoczęła się druga połowa, upłynęło 15 minut i... Balotelli otrzymuje drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną... Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a wszystkie bramki wpadły w pierwszej połowie. Dla Rubina Kazań strzelił Alejandro Domínguez, a dla Interu Mediolan Dejan Stankovic.
Posted on: Sun, 03 Nov 2013 00:18:03 +0000