Za 33 min. pucao više puta na gol nego Barca u 90 minuta On je - TopicsExpress

Za 33 min. pucao više puta na gol nego Barca u 90 minuta On je najbolji na svijetu. Uz njega i ja mogu biti vezni igrač, u šali je rekao Pepe. Španjolski mediji Cristiana Ronalda uspoređuju sa superjunakom Hulkom Nedjelja, 03. 3. 2013. u 18:30 Piše: Davor Lugarić Za 33 min. pucao više puta na gol nego Barca u 90 minutaMarca Dva sata prije utakmice kažemo tko počinje utakmicu. Ni Ronaldo se ne buni što je na klupi. Nikad ništa nije rekao, otkrio je pomoćni trener Reala Aitor Karanka. U pobjedi 2-1 protiv Barcelona Cristiano Ronaldo ušao je u igru u 57. minuti. Portugalac je imao dva sjajna slobodnjaka, pogodio je stativu. U 33 minute igre pucao je na Barcelonin gol šest puta, a cijela momčad Barce u cijeloj je utakmici skupila pet udaraca!. Ronaldo djeluje moćno kao nikad, čak ga i španjolski mediji uspoređuju sa superjunakom Hulkom. - On je najbolji na svijetu. Uz njega svi igramo bolje. Uz njega i ja mogu biti vezni igrač - nasmijao se Pepe. U četiri dana Real je dvaput dobio Barcelonu. Ušao je u finale Kupa, a Barcinu prednost u ligi smanjio je na 13 bodova. Serija za završava u utorak na Old Traffordu, uzvratom protiv Uniteda. U Madridu je Ronaldo zabio. - To je njegov bivši klub, uživat će kad se vrati na Old Trafford. U sjajnoj je formi, a u Manchesteru će biti i posebno inspiriran. To su dva moja kluba i ne usuđujem se prognozirati - dodao je David Beckham. 33 - minute igrao je protiv barcelone i pucao šest puta na gol 24 - gola u prvenstvu zabio je portugalac ove sezone
Posted on: Fri, 16 Aug 2013 08:32:10 +0000