• 2. přípravné utkání HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – SK - TopicsExpress

• 2. přípravné utkání HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – SK MINERVA BOSKOVICE 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Sestava SKMB: Zrza • Světlík-Stloukal Ondřej, Maksa-Karlíček, Korvas-Koutný • Mráz-Veselý-Skácel, Kroupa-Janda-Hökl, Novotný-Harmim-Zvolánek • do utkání nezasáhli: Kloc a Stloukal Stanislav. Trenér: Prachař. Branky: 27:42 Rajnoha PP (Berčák), 44:25 Řehulka (Kučera) – 44:46 Zvolánek (Novotný) Vyloučení: 4:2, navíc Janda (SKMB) OT 10 minut, využití 1:0 Průběh utkání: V dnešní sestavě SKMB chybí zraněný Honzek, dále Karný, Kryl a nemocný Peterka. Mužstvo Třebové nastupuje pouze se 12 hráči do pole. Ve 3. minutě naše druhá pětice v přesilovce vyprodukovala solidní tlak, zakončující Kroupa však ve vyložené šanci trefuje brankáře Přikryla do ramene. Po konci přesilovky převzali iniciativu domácí, v 8. minutě Zrza zasahuje hokejkou proti nepříjemné střele Muselíka. O čtyři minuty později ve vlastním oslabení Zrza řeší dvě nebezpečné dorážky Pezdy. Běží 17. minuta, náš gólman je opět v permanenci, perfektním zákrokem lapačkou likviduje bekhendový blafák Pezdy. Poklidná první část gól nepřinesla, oba týmy hrají především zodpovědně z obrany, hokejisté Moravské Třebové si však vytvořili více střeleckých příležitostí. Ve 23. minutě se naši bránu řítí pozapomenutý Řehulka, ale jistý Zrza zasahuje vyrážečkou. O dvě minuty později Světlík na útočné modré zachytil nepřesnou rozehrávku domácích, ale jeho táhlá rána orazítkovala břevno. V čase 27:42 se hokejisté Třebové ujímají vedení, Rajnohova přesilovková střela od pravého mantinelu prošla mezi clonícími hráči až do sítě. Odpovědět se snaží Novotný se Zvolánekem, kteří provětrali obranu modrobílých, gólman Přikryl se štěstím vyráží betonem. Další úspěšný zásah si připisuje po Jandově bekhendovém blafáku. Čtyři minuty před koncem druhé třetiny pohotová střela Mráze podruhé rozezvučela konstrukci domácí klece. Po druhé siréně i přes zlepšenou hru prohráváme 0:1, domácí drží brankář Přikryl. Po dobrém vstupu do 3. třetiny v čase 44:25 prohráváme 2:0, rychlý protiútok 2x1 ukázkově vyřešili Kučera a zakončující Řehulka. Po 20 sekundách snižujeme, Novotný díky dobrému napadání vybojoval v útočném pásmu puk, přesnou přihrávkou našel Zvolánka, jenž z bezprostřední blízkosti skóruje. V 53. minutě spaluje dobrou šanci Skácel, po chvíli Zrza lapačkou vyráží tvrdou střelu Řehulky. Naši hokejisté se snaží vyrovnat, ale i přes slušný tlak si hráči Třebové zbytek utkání pohlídali (nepomohla ani powerplay trvající 70 sekund) a oplácí nám porážku z minulého týdne. Hodnocení trenéra Bohumila Prachaře: „S naší hrou jsem spokojen, zlepšení je patrné, ale na jeden vstřelený gól se zkrátka vyhrát nedá. Mužstvu chybí klid v koncovce, dobrý výkon podal gólman Zrza.“
Posted on: Sat, 21 Sep 2013 21:42:52 +0000