31.8.2013 Bělkovice 4 : 1 Moravský Beroun Góly: - TopicsExpress

31.8.2013 Bělkovice 4 : 1 Moravský Beroun Góly: Malinovský Po domácím slavném vítězství proti Leštině jsme vyjeli na zápas do Bělkovic. Bohužel sestava utrpěla několik nechtěných změn. Chyběla naše brankářská jednička Žáček, z obrany Šlížek, ze zálohy Švanda a Handl. Na střídání byl připraven pouze Kaluža. Zápas jsme začali aktivně, ubytovali jsme se hned ze začátku na půli soupeře, ale úvodní elán nám domácí sebrali hned v prvních deseti minutách, kdy se jim z perfektních brejků podařilo vsítit dva góly. Do 10. minuty jsme prohrávali 2:0. Kombinace se nám dařila jen kolem šestnáctky Bělkovic, tam na nás čekali urostlí obránci a nedovolili nám pořádně zakončit. Jednu velkou šanci měl Šimek , ale dlouho váhal se zakončením a brankář mu jeho ránu vyrazil na roh. Domácí stále hrozili z brejků. Do poločasu se nám naskytla příležitost ke snížení stavu utkání. Po faulu na Olejáka rozhodčí zapískal pokutový kop. Exekuce se ujal opět kapitán P. Frančák , bohužel vysoký domácí brankář jeho záměr vystihl a penaltu chytil. Poločas skončil 2:0 pro domácí. Druhá půle už byla spíš divočina. Mezihra jako by vypadla a obě mužstva se hnala jen do útoku. My jsme se snažili s výsledkem něco udělat a soupeře jsme napadali hluboko na jeho půlce. To nahrávalo domácím opět k přechodu do rychlých protiútoků a že jich bylo. Šancí bylo na obou stranách hodně. Nám se podařilo snížit stav na 1:2 v 55. minutě, kdy Malinovský srazil výkop domácího brankáře přímo do brány. To nás trochu nabudilo a hnali jsme se dál do útoku, ale zapomínali jsme se rychleji vracet. Toho využili hráči Bělkovic a postupně si vypracovali několik tutovek, které zahazovali jednu za druhou. Zvýšit svůj náskok se jim nakonec stejně podařilo, 80. a 88. minuta pro ně už byla gólová a nás už definitivně tento gólový příděl zlomil. Dneska se nám nedařilo snad nic, balón jsme si nebyli schopni přesně nahrát a nasazení také zaostávalo za domácími, do soubojů chodili hráči Bělkovic agresivněji. A po ztrátě balónu se nám nechtělo ani vracet a nechávali jsme naši obranu na holičkách.
Posted on: Wed, 25 Sep 2013 17:12:52 +0000