Další dnešní výsledky v KHL: Avangard Omsk - Metallurg - TopicsExpress

Další dnešní výsledky v KHL: Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 2:5 (za AO Blaťák 0+1, Ružička opět nenastoupil - za MM Kovář 0+3 - Omsk vedl po 1. třetině 2:0, ale dalších 40 minut patřilo hostům) Barys Astana - Traktor Čeljabinsk 1:5 (za Traktor Bulis 1+0 - nečekaný výsledek, Traktor se evidentně už probudil z krize) Jugra Chanty Mansijsk - Salavat Julajev Ufa 4:5 (za Jugru Trončinský 1+1, Starosta 0+1 - skóre se pohybovalo jako na houpačce - Salavat vedl 3:1, Jugra srovnala na 3:3, jenže hosté třemi góly v poslední desetiminutovce definitivně rozhodli) Avtomobilist Jekatěrinburg - Neftěchimik Nižněkamsk 3:2 (Jakub Kovář opět zářil v brance Avtomobilistu, který patří k velmi příjemným překvapením této sezóny) Atlant Mytišči - Dinamo Riga 1:2 SN (za DR Hossa 1+0, Laco opět nechytal - Lotyši i proti Atlantu potvrdili letošní skvělou formu na soupeřových kluzištích) SKA Petrohrad - CSKA Moskva 5:2 (za SKA Červenka 0+2 a chytal Salák - za CSKA chytal Staňa - armádní loď se potápí i v této sezóně...) Spartak Moskva - Metallurg Novokuzněck 5:4 (Spartak konečně vyhrál za tři body...) Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2:4 (za DM Irgl 0+1 - za Sibir Kudroč 0+1 - Bělorusové se i v této zatím stále marně hledají)
Posted on: Mon, 28 Oct 2013 18:52:26 +0000