2013/14 Bajnokok Ligája, Kvalifikációs Torna 2. - TopicsExpress

FTC

2013/14 Bajnokok Ligája, Kvalifikációs Torna 2. csoport Helyszín: Elek Gyula Aréna 2013.szeptember 14. szombat - Elődöntők 18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria (HUN) – HC Lokomotiva Zagreb (CRO) 26-23 (7-9) FTC-Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich -kapusok-, Zácsik 9, Tomori 5, Steinbach 3, Szarka 3, Szucsánszki 3, Pena 2, Such 1, Cifra, Kocsis, Kovacsicz, Mészáros, Szamoránsky, Szekerczés, Vérten HC Lokomotiva Zagreb: Razum, Bukovina, Basic 4, Rajovic 4, Gace 3, Konta 3, Grubisic 2, Horvat 2, Ostarjas 2, Bozovic 1, Koznjak 1, Smiljanic 1, Debelic, Jankovic, Krsnik, Milic Kiállítások: 6 ill. 12 perc Hétméteresek: 2/2 ill. 6/4 A selejtező csoport másik elődöntőjében az Érd győzte le svájci ellenfelét. 15:00 Érd - LK Zug Handball 34-25 (18-14) Az Elek Gyula Arénában megrendezett Bajnokok Ligája Kvalifikációs Torna első mérkőzésén az ÉRD könnyedén jutott túl svájci ellenfelén. Jóllehet, ötven percig a vártnál szorosabb meccset hozott a mérkőzés, hiszen az LK Zug Handball többször két gólra is felzárkózott Szabó Edina együtteséhez. A végére viszont bedarálták ellenfelüket Szekeresék, amivel elsőként jutottak a vasárnapi döntőbe. A szombati játéknap második mérkőzése több izgalmat hozott. Főleg az első félidőben, amelyen meglepetésre az FTC csapata szinte végig többgólos hátrányban játszott. A Zágráb így előnnyel fordulhatott a második játékrészre. A szünet azonban jót tett Elek Gábor játékosainak, hiszen a folytatásban sokkal jobban teljesítettek a zöld-fehérek. Egyenlítettek, majd a 40. percben már kettővel vezettek. Előnyüket pedig csak növelték és a mérkőzés hajrájára a továbbjutás is eldőlt. Végül három góllal nyertek Zácsikék, és bejutottak a fináléba, ahol a másik magyar csapattal találkoznak majd. Vasárnapi program: 2013.szeptember 15. - Helyosztó mérkőzések 14:00 3-4. HC Lokomotiva Zagreb (CRO)- LK Zug Handball 16:15 1-2. FTC-Rail Cargo Hungaria (HUN) - Érd (HUN) A találkozókat a Digi Sport élőben közvetíti!
Posted on: Sun, 15 Sep 2013 08:01:53 +0000