Atletika Kralj osvojio Prag Odlične vijesti za poklonike - TopicsExpress

Atletika Kralj osvojio Prag Odlične vijesti za poklonike križevačke atletike stigle su iz Praga. Najbolji križevački atletičar Rudolf Kralj osvojio je u srijedu prvo mjesto u utrci na 800 metara na juniorskom četveroboju u Pragu . Kralj je ondje slavio s osobnim rekordom, 1:50,47 u konkurenciji vršnjaka iz Mađarske, Češke i Slovenije, a trčao je u štafeti 4 puta 400 metara koja je, također, pobijedila. Odlično je trčala i Ela Šimunčić koja je poboljšala najbolje postignuće na 800 metara za čak 5 sekundi, istrčavši tu dionicu u vremenu 2:16,11. Kralj je ove godine osvojio naslove juniorskog i seniorskog prvaka Hrvatske na 800 metara, a uskoro će nastupiti na Europskom juniorskom prvenstvu u talijanskom Rietiju.(mn)
Posted on: Thu, 04 Jul 2013 06:45:35 +0000