LKS Goleszów pokonał 2-1 LKS Strażak Pielgrzymowice. Bramki dla - TopicsExpress

LKS Goleszów pokonał 2-1 LKS Strażak Pielgrzymowice. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Rafał Franek i Przemysław Cieślar. Nasza drużyna wygrała piąty mecz z rzędu. Tym razem nasza ekipa wygrała z liderem skoczowskiej A klasy Strażakiem Pielgrzymowice. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1. Prowadzenie w tym spotkaniu objęła jedenastka z Goleszowa. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Rafał Franek. Gospodarze wyrównali kilkanaście minut później. W drugiej odsłonie gry Goleszów zdobywa zwycięską bramkę a na listę strzelców wpisał się Przemek Cieślar. LKS wraz z trzema innymi drużynami jest w "czubie" skoczowskiej A klasy tracąc 1 punkt do lidera Pielgrzymowic oraz mając 5 punktów przewagi nad piątą Błyskawicą Drogomyśl. Warto dodać, że pod nieobecność naszego bramkarza Darka Gleta oraz jego zmienników Tomasza Jenknera lub Piotra Felisa na bramce stał etatowy środkowy obrońca lub pomocnik popularny "Luis El Nikiel" W następnej kolejce nasza drużyna zagra na własnym boisku z LKS Victorią Hażlach. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę o godzinie 15.00. Ostatnie trzy spotkania zadecydują o ostatecznej klasyfikacji w czołówce, dwa następne mecze są z ostatnią i przedostatnią drużyną. Ostatni mecz zapowiada się na razie na WIELKI HIT U SIEBIE Z CIESZYNEM. Skład:Nikiel-Wiśniowski,M.Cieślar,Kędzior,D.Cieślar-Juroszek,Gibiec,Rucki,T.Sztwiertnia(Wigezzi)-R.Franek,P.Cieślar
Posted on: Mon, 07 Oct 2013 16:02:48 +0000