SK R.H. 2-5 FC Chýnov (1:2) Branky: 18. a 58. Růžička - 2. - TopicsExpress

SK R.H. 2-5 FC Chýnov (1:2) Branky: 18. a 58. Růžička - 2. Hruška, 45. Šmíd (11), 68. Mládek, 78. Hlinka, 86. Pěknic Sestava: Licehamr - Růzička, Dařílek D.(70.Černý), Krejčí, Greguš (84. Katolický) - Vocílka (80.Mareš), Vaněček, Dařílek J., Ježek (20. Svatek) - Kutiš (84. Breda), Hoffmann Rozhodčí: Weidenthalerová - Mácha, Fiala P. Diváci: 180 Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna: V derby před početnou diváckou kulisou se nám nepodařilo zachytit začátek utkání a hned ve 2. minutě se soupeř po rozehraném rohovém kopu ujal vedení. Hráčům chvíli trvalo, než se přizpůsobili důrazné hře soupeře. Poté jsme měli více ze hry my a vytvořili jsme si i dostatek šancí. Vyrovnat se nám podařilo v 18. minutě krásnou střelou Růžičky z přímého kopu. V poslední minutě prvního poločasu po zbytečném faulu u postranní čáry a následném přímém kopu jsme zahráli rukou v pokutovém území. Následovala penalta, kterou soupeř s přehledem proměnil. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem srovnat skóre, což se nám opět krásnou střelou Růžičky z přímého kopu v 58. minutě podařilo. Ke konci druhého poločasu našim hráčům docházeli síly, soupeř nás začal přehrávat a skóre otočil třemi góly ve svůj prospěch. Našim hráčům opět nelze upřít snahu, bojovnost i nasazení, nutno ale podotknout, že soupeř disponuje kvalitním mužstvem. Přesto se domnívám, že je výsledná prohra pro nás příliš krutá.
Posted on: Sun, 08 Sep 2013 10:47:19 +0000