ŽIJEME! Náš tým ve čtvrtek v předposledním kole podzimní - TopicsExpress

ŽIJEME! Náš tým ve čtvrtek v předposledním kole podzimní hanspaulky zdolal Pistol Shrimps 6:3 a díky zaváhání No Fearu si uchoval (byť jen teoretickou) naději na přímý postup z druhé příčky - dosavadní nejlepší útok ligy a 52 vstřelených gólů v deseti zápasech nestačí. Za dva týdny budeme proti lídrovi naší skupiny hrát o rozřešení postupové hádanky. Nic jiného než naše výhra nad Lazarethem a zároveň prohra No Fearu nás do sedmé ligy neposune, a ani to ještě ani nemusí stačit. Ve čtvrtek ale pohodový zápas začal (za což jsme byli vůbec rádi, jelikož díky potížím s osvětlením pan delegovaný rozhodčí dělal trošičku administrativní problémy)... no prostě to začal dvěma rychlými brankami v úvodních minutách matador Pavel, který si připsal více gólů než za celou sezonu! Poté naše defenziva trochu polevila, zaskakující kapitán Prochy a p*č* (jak sám sebe expresivně nazval Kosíček) trochu zachybovali a poločasové skóre bylo 2:2. Dejv však úřadoval a se soupeři si dělal, co chtěl, a právě jeho spolupráce s dalším mladíkem Kubou po trestném kopu vedla ke gólu na 3:2. Kuba mířil pravačkou tvrdě a přesně do rukou brankáře soupeře, správně odhalil jeho slabé místo. Posléze Filip navedl protiútok na pravou stranu hřiště a odtud na 4:2 zvýšil milimetrově přesnou ranou k tyči Víťa Verner. Krom nakonec vítězného gólu zaznamenal vůbec svou první branku v FC AC SK! O dalších pár minut později zůstával Tom nezvykle zpátky v defenzivě na vlastní polovině a snažil se konstruktivně rozehrát. Všiml si před bránou Pavla a poslal mu načechraný centr - namísto Pájova hattricku však k překvapení všech (i střelce samotného) vysoký míč nikým netečován skončil v síti! Na naší straně sice ještě jeden nešťastně od Prochyho kolene také padl, ale poslední slovo měl Honza Kutman - po krásné kombinaci, do níž se celý tým zapojil, si skvěle naběhl před vybíhajícího brankáře a ladným přehozením si s ním přátelsky pohrál. Konečné skóre bylo třeba ještě důkladně rozebrat po utkání, a ačkoliv při tom Filip málem usnul, dopadlo to úspěšně! V pátek pokračujeme v GyBu lize, přijďte nás podpořit proti Anonymům a jejich hvězdě Hlaváčovi!
Posted on: Sun, 24 Nov 2013 18:42:30 +0000